0601

     

          Dnia 7 grudnia 2007 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych dzieci pracowników tutejszej komendy. Na tę niezwykłą uroczystość tłumnie przybyły dzieci wraz z rodzicami. Oczekiwany gość zjawił się punktualnie o godz. 18:00. Wywołał przy tym prawdziwą euforię i zaskoczenie, gdyż jak na Świętego przystało, zapukał do okna sali konferencyjnej od zewnątrz. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że okno to znajduje się na 3 piętrze. Ale przecież to w końcu Święty Mikołaj!
          W asyście dwóch umundurowanych strażaków - pomocników Mikołaja przystąpił wkrótce potem do rozdzielania wspaniałych prezentów wszystkim dzieciom, które przybyły na jego spotkanie. Zainicjowało to zabawę, która trwała długie godziny. Z pewnością nikt się nie nudził, a niezapomniane chwile pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników tej pięknej uroczystości.
         Doceniając zrozumienie i ogromną szczodrość składamy przy tej okazji w imieniu organizatorów serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów oraz tych, którzy włączyli się w organizację tego spotkania. Niech wzbudzony na twarzach dzieci uśmiech, będzie największą nagrodą dla Was wszystkich.


2011 KW PSP w Krakowie
Agencja Interaktywna EUROHOST