1002

III Halowe Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej o Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

W dniach od 16 do 28 października  br.  rozegrane zostały III Halowe Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej o Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.
W Mistrzostwach uczestniczyło łącznie 20 reprezentacji Komend Miejskich i Powiatowych PSP, Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie i Komendy Wojewódzkiej PSP w Krakowie.
W pierwszej fazie rozgrywek - faza grupowa, reprezentacje w wyniku losowania podzielone zostały na 4 grupy A, B, C, D i grały systemem „Każdy z Każdym”. Do następnej fazy rozgrywek – ćwierćfinałów - awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.
W grach ćwierćfinałowych w dniu 28 października br. mecze rozgrywano w dwóch grupach i do półfinałów  awansowało po dwa najlepsze zespoły z grupy I i II. Natomiast zespoły z miejsca III i IV rozegrały mecze o V i VII miejsce Mistrzostw.
Zwyciężyła reprezentacja KP PSP w Oświęcimiu.
Królem strzelców Mistrzostw został : Piotr Zapart z Komendy Powiatowej PSP w Brzesku -13 bramek
Mistrzostwa przebiegły sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Podczas uroczystego zakończenia Mistrzostw Małopolski Komendant Wojewódzki bryg. mgr inż. Andrzej Mróz pogratulował wszystkim uczestnikom oraz mobilizowawał do aktywnego sposobu życia i treningów, celem lepszego przygotowania się do sprawnego i dobrego wykonywania zadań służbowych podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Następnie wręczył zwycięskim drużynowym pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.


Protokół z losowania grup.
Protokoły sędziego głównego z wynikami rozgrywek w poszczególnych grupach.
Wyniki meczów ćwierćfinaowłych, półfinałowych i finałowych.

zamieścił: sekc. Łukasz Buczek


2011 KW PSP w Krakowie
Agencja Interaktywna EUROHOST